Blefaroplastyka

Problemem, z którym się zmagasz są opadające powieki? Przyczyną może być m.in. starzenie się skóry. Bez względu jednak na powód, w takiej sytuacji, dla poprawy estetyki, jak i komfortu, konieczna staje się korekta powiek. Wbrew pozorom, nie zawsze konieczna jest blefaroplastyka wykonywana metodą chirurgiczną. Instytut Kosmetyczny Afryka Day SPA oferuje zabiegi nieinwazyjne, których skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Skorzystaj, a już wkrótce opadające powieki przestaną być Twoim problemem!

Korekta powiek metodą plazmy azotowej IntraJect: Warszawa

Plazma azotowa IntraJect to efektywna metoda korekcji powiek, której zastosowanie powoduje, że blefaroplastyka może nie być konieczna. Wyraźne efekty zobaczysz już po jednym zabiegu – oko się „otworzy” i będziesz się cieszyć spektakularnym liftingiem zmarszczek dookoła powiek. To doskonały sposób na to, by czas dla Twojej skóry się zatrzymał!

Procedury IntraJect to:

  • pierwsze zabiegi niechirurgiczne, które posiadają certyfikację medyczne, a których skuteczność, gdy chodzi o opadające powieki, potwierdzają badania kliniczne,
  • skuteczny termolifting i głęboka przebudowa zarówno w warstwie naskórka, jak i na poziomie skóry właściwej,
  • zabieg, po którym nie występuje zjawisko światłouczulenia skóry – w przeciwieństwie do lasera, plazma azotowa nie powoduje ryzyka wystąpienia powikłań takich, jak np. przebarwienia czy poparzenia,
  • skuteczny sposób na pobudzenie skóry do regeneracji.

Zabieg z wykorzystaniem plazmy azotowej IntraJect jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, a okres regeneracji jest wyraźnie krótszy niż w przypadku leczenia operacyjnego – zazwyczaj nie przekracza jednego tygodnia.

Wybierając usługi związane z opadającą powieką w Afryka Day SPA, możesz oczekiwać:

  • profesjonalnej diagnostyki i dobrania najlepszej metody dla niwelacji niedoskonałości skóry i jej odmłodzenia,
  • wysokiej klasy sprzętu, w oparciu o który wykonywane są zabiegi,
  • nowoczesnej obsługi przez doświadczonych ekspertów,
  • przyjaznej atmosfery.

Już dziś umów się na konsultacje i rozwiąż problemy z opadającymi powiekami. Skontaktuj się i wyznacz termin zabiegu!