Elektrostymulacja – Modelowanie sylwetki

Wymodelowane ciało bez regularnych wizyt na siłowni? To możliwe! Tak właśnie działa profesjonalna elektrostymulacja – EMS. Pozwala na poprawę wyglądu newralgicznych parti ciała – uda, brzuch czy pośladki stają się gładsze, bardziej jędrne, a sylwetka szczuplejsza i seksowna.

Z elektrostymulacji możesz skorzystać z Instytucie Kosmetycznym Afryka Day SPA – modelowanie sylwetki Łomianki, Warszawa – sprawdź szczegóły zabiegu i zapisz się na niego już teraz!

Czym jest elektrostymulacja?

Elektrostymulacja, w skrócie EMS od angielskiego Electrical Muscle Stimulation, to profesjonalne modelowanie sylwetki poprzez stymulowanie mięśni prądem o bardzo małym, precyzyjnie dobranym natężeniu i częstotliwości.

Wskutek elektrostymulacji służy do tak zwanej gimnastyki izometrycznej mięśni, czyli odpowiedniego napięcia mięśniowego bez konieczności wykonywania intensywnych ćwiczeń siłowych. To także duża oszczędność czasu dla zabieganych!

Elektrostymulacja pozwoli efektywnie:

  • wymodelować sylwetkę – wysmuklając ją i ujędrniając,
  • wzmocnić mięśnie – wymodelować je i uzyskać siłę,
  • wykonać intensywny lifting ciała – eliminując cellulit i inne niedoskonałości, które są powiązane z jędrnością,
  • poprawić metabolizm komórkowy,
  • spalić nadmierną tkankę tłuszczową.

Afryka Day SPA – modelowanie sylwetki Warszawa – takie efekty możesz uzyskać również w naszym gabinecie!

Jak przebiega elektrostymulacja?

W Afryka Day SPA oferujemy specjalny program elektrostymulacji nakierowany na efekt tonujący, spalanie tłuszczu czy ujędrnianie i modelowanie. Dzięki temu elektrostymulacja jest zawsze dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zabieg elektrostymulacji polega na ubraniu przez klienta specjalnego kombinezonu, który podłączony jest do urządzenia do elektrostymulacji. Urządzenie to generuje impulsy elektryczne o różnych kombinacjach częstotliwości i natężenia, dopasowanych do efektów oczekiwanych przez klienta.

Nawet 30-minutowy zabieg pozwala na uzyskanie efektów porównywalnych do kilku godzin wysiłku na siłowni. Najlepsze rezultaty można osiągnąć po wykonaniu serii 10 zabiegów, po dwa tygodniowo. Wyniki będą trwałe, a w celu ich podtrzymania wystarczy jeden zabieg w miesiącu.

Chcesz się umówić na elektrostymulację lub masz dodatkowe pytania związane z tym zabiegiem modelowania sylwetki? Zadzwoń, napisz lub odwiedź nasz salon znajdujący się w Łomiankach przy mieście stołecznym Warszawa, aby uzyskać więcej informacji.

Afryka Day SPA – modelowanie sylwetki Łomianki, modelowanie sylwetki Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!