Elektrostymulacja – Modelowanie sylwetki

Co powiesz na modelowanie sylwetki i intensywny trening dla Twoich mięśni bez wizyty na siłowni? Brzmi jak bajka? Niekoniecznie! Tak właśnie działa profesjonalna elektrostymulacja. Dzięki niej, możesz ujędrnić newralgiczne partie ciała – np. uda, brzuch czy pośladki, ciesząc się szczuplejszą i seksowną sylwetką. Z zabiegów możesz skorzystać z Instytucie Kosmetycznym Afryka Day SPA. Nie wahaj się i umów na konsultację jeszcze dzisiaj!

Elektrostymulacja to profesjonalne modelowanie sylwetki: Warszawa

Czym jest elektrostymulacja? Zgodnie z nazwą, ten zabieg to modelowanie sylwetki poprzez stymulowanie mięśni prądem o bardzo małym, precyzyjnie dobranym natężeniu. Taka intensywna gimnastyka izometryczna pozwoli efektywnie:

  • wymodelować sylwetkę – wysmuklając ją i ujędrniając,
  • wzmocnić mięśnie – to droga do „kaloryfera” na brzuchu i nie tylko,
  • wykonać intensywny lifting ciała – eliminując cellulit i inne niedoskonałości, powiązane z jędrnością,
  • poprawić metabolizm komórkowy,
  • spalić tkankę tłuszczową.

W Afryka Day SPA możesz wykonać ten zabieg, sięgając po program nakierowany na efekt tonujący, spalanie tłuszczu czy ujędrnianie i modelowanie. Dzięki temu, elektrostymulacja jest zawsze dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nawet 30-minutowy zabieg daje efekty podobne do kilku godzin wysiłku na siłowni. Najlepsze rezultaty uzyskasz, wybierając serię 10 zabiegów, w seriach po dwa tygodniowo. Wyniki będą trwałe, a w celu ich podtrzymania, wystarczy jeden zabieg w miesiącu.

Chcesz się umówić na elektrostymulację lub zadać dodatkowe pytania związane z tym zabiegiem? Zadzwoń, napisz lub odwiedź nasz salon znajdujący się w Łomiankach nieopodal m.st. Warszawa, by uzyskać więcej informacji!