Fotoodmładzanie

Zmagasz się ze zmarszczkami? Twoja twarz utraciła młodzieńczą jędrność, a jej owal opada? Na skórze pojawiły się przebarwienia i zaczerwienienia? A może Twoim problemem jest rumień i rozszerzone pory? To normalne – skóra z wiekiem podlega procesom starzenia. Ilość wytwarzanego kolagenu maleje, a w konsekwencji – cera sprawia coraz więcej problemów. To jednak nie oznacza, że nie możesz zatrzymać czasu. Jedną ze skutecznych recept może stać się fotoodmładzanie.

Fotoodmładzanie w kompleksowy sposób niweluje oznaki starzenia się skóry: Warszawa

Zabieg jest oparty o połączone technologie CPL oraz Nd:Yag i polega na selektywnym uszkadzaniu termicznym struktur warstwy brodawkowatej oraz siateczkowatej skóry właściwej. W efekcie, organizm zostaje pobudzony do syntezowania nowych włókien kolagenowych, a skóra zaczyna się regenerować.

Efekt? Twoja skóra staje się bardziej promienna, gładka i elastyczna, a Ty czujesz się młodziej.

Fotoodmładzanie zalecane jest przede wszystkim osobom w wieku średnim i dojrzałym. By efekty były najbardziej widoczne, zaleca się wykonanie 4 – 6 zabiegów, w odstępach trwających ok. miesiąc.

Chcesz przekonać się, czy zabieg fotoodmładzania będzie odpowiedni również dla Ciebie? Zależy Ci na tym, by skorzystać z profesjonalnych, wykonanych w oparciu o nowoczesny sprzęt, usług kosmetycznych na najwyższym poziomie? Skontaktuj się więc z nami i umów na konsultację w naszym salonie w Łomiankach niedaleko m.st. Warszawa. Dołożymy starań, by zapewnić Twojej skórze dłuższą młodość!