Fotoodmładzanie

Twoim problemem są widoczne zmarszczki? Twoja twarz utraciła młodzieńczy blask i jędrność, a jej owal zaczął zanikać? Zauważasz przebarwienia i zaczerwienienia? A może Twoim problemem są rozszerzone pory?

Takie procesy są efektem naturalnych procesów starzenia się skóry. Ilość wytwarzanego kolagenu, elastyny, a także kwasu hialuronowego maleje, co powoduje, że cera wywołuje coraz więcej problemów. Można jednak temu zaradzić – wybierz fotoodmładzanie, które pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów w odmładzaniu skóry i niwelowaniu jej niedoskonałości.

Afryka Day SPA – fotoodmładzanie Warszawa – skorzystaj z naszej oferty!

Czym jest fotoodmładzanie?

Fotoodmładzanie to zabieg, który w kompleksowy sposób niweluje oznaki starzenia się skóry, a także różne jej niedoskonałości, które mogą również powodować kompleksy – przebarwienia, rozszerzone pory, zmiany naczyniowe i inne.

Zabieg jest oparty o połączone technologie laserowe – CPL oraz Nd:Yag. Polega na selektywnym oddziaływaniu termicznym na struktury warstwy brodawkowatej oraz siateczkowatej skóry właściwej. Dochodzi do niewielkich uszkodzeń skóry, a tym samym do wsparcia naturalnej regeneracji – syntezowania nowych włókien kolagenowych, które stanowią naturalne „rusztowanie” dla skóry.

Dzięki zabiegowi polegającym na fotoodmładzaniu skóry można opóźnić jej fotostarzenie się – sprawić, że twarz będzie wyglądała młodziej każdego dnia!

Afryka Day SPA – fotoodmładzanie warszawa – wybierz zabieg w naszym gabinecie!

Wskazania do zabiegu

Fotoodmładzanie zalecane jest przede wszystkim osobom w wieku średnim i dojrzałym. By efekty były najbardziej widoczne, zaleca się wykonanie 4 – 6 zabiegów, w odstępach trwających co około miesiąc.

Po zabiegu fotoodmładzania skóra staje się bardziej promienna, gładka i elastyczna, a także wygląda młodziej, co również wpływa na lepsze samopoczucie!

Przebieg zabiegu

Zabieg ten polega na naświetlaniu wybranych obszarów skóry – trwa łącznie od kilku minut przy mniejszych zmianach aż do godziny przy fotoodmładzaniu całej twarzy.

Podczas zabiegu można odczuwać uczucie pieczenia. Na koniec na skórę nakłada się odpowiedni krem.

Chcesz przekonać się, czy zabieg fotoodmładzania będzie odpowiedni również dla Ciebie? Zależy Ci na tym, by skorzystać z profesjonalnych usług kosmetycznych, wykonanych w oparciu o nowoczesny sprzęt?

Skontaktuj się więc z nami i umów na konsultację w naszym salonie w Łomiankach niedaleko miasta Warszawa.

Afryka Day SPA – fotoodmładzanie Warszawa, fotoodmładzanie Łomianki – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!