Masaż

Marzysz o prawdziwym relaksie i odprężeniu? Chcesz pozbyć się napięcia mięśniowego i poprawić sobie samopoczucie? A może bardziej zależy Ci na ujędrnieniu ciała i pozbyciu się cellulitu? Bez względu na cel – masaż jest zawsze dobrym rozwiązaniem. Zwłaszcza ten prowadzony przez doświadczonego eksperta w przyjaznej, sprzyjającej odpoczynkowi atmosferze. Postaw na usługę masażu w Instytucie Kosmetycznym Afryka Day SPA i ciesz się zmysłową egzotyką połączoną z profesjonalną pielęgnacją.

Masaż dla każdego: Łomianki

Odpowiednio wykonany masaż to prawdziwy balsam dla Twojego ciała, jak i umysłu. Dzięki niemu, odprężysz się i zostawisz problemy daleko w tyle, a mięśnie rozluźnią się w przyjemny sposób. Ale na rynku znajdziesz całą gamę różnorodnych masażów – od tych klasycznych i medycznych, aż po odchudzające.

W Afryka Day SPA:

  • skorzystasz z konsultacji, dzięki którym dowiesz się, jaki typ masażu będzie najodpowiedniejszy dla Twoich potrzeb,
  • wybierzesz spośród kilku rodzajów masażu – dobierając usługę do celu, jaki chcesz osiągnąć,
  • masz pewność, że o Twój relaks i pielęgnację zatroszczy się specjalista z doświadczeniem – efekt pozytywnie Cię zaskoczy,
  • możesz oczekiwać relaksującej zmysły atmosfery – świece, kojąca muzyka, aromaterapia… to wszystko wpłynie pozytywnie na Twój wypoczynek.

Odczuwasz zmęczenie i stres? Chcesz, by Twoja skóra nabrała elastyczności i młodego wyglądu? Umów się na zabieg masażu przekonaj, jak wiele dobrych zmian może wprowadzić ten niepozorny zabieg.

Na zabieg masażu umówisz się telefonicznie, online lub odwiedzając nasz salon. Skontaktuj się również, jeśli masz dodatkowe pytania – chętnie na nie odpowiemy!