Masaż

Chcesz się zrelaksować? Doskwiera Ci nadmierne napięcie mięśniowe? A może bardziej zależy Ci na ujędrnieniu ciała i pozbyciu się cellulitu? Bez względu na cel wybierz masaż!

Ten przeprowadzony przez doświadczonego eksperta w przyjaznej, sprzyjającej odpoczynkowi atmosferze da wyjątkowe efekty.

Postaw na usługę masażu w Instytucie Kosmetycznym Afryka Day SPA – masaż Łomiankiciesz się zmysłową egzotyką połączoną z profesjonalną pielęgnacją!

Różne typy masażów

Odpowiednio wykonany masaż to ukojenie zarówno dla ciała, jak i dla umysłu. Podczas niego odprężysz się, zapomnisz o swoich problemach, a Twoje mięśnie rozluźnią się w przyjemny sposób.

Do wyboru jest szeroka gama różnorodnych masażów – od tych klasycznych i leczniczych, aż po odchudzające i sportowe. Dobór tego najlepszego pozwoli na uzyskanie wszystkich oczekiwanych rezultatów.

Prawidłowo wykonany masaż odpręży Twoje ciało, ale również przyspieszy metabolizm, pomoże w redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, usunie obrzęki, a także poprawi Twoje samopoczucie.

W Afryka Day SPA:

  • skorzystasz z konsultacji z ekspertem, dzięki którym dowiesz się, jaki rodzaj masażu będzie najlepszy dla Ciebie,
  • wybierzesz spośród kilku rodzajów masażu – prowadzimy różnego rodzaju masaże dla naszych klientów,
  • o Twoje zadowolenie zatroszczy się masażysta z doświadczeniem – efekt na pewno spełni Twoje wymagania,
  • Twój zabieg będzie wykonany w relaksującej zmysły atmosferze – świece, kojąca muzyka, aromaterapia, aby Twój wypoczynek był wyjątkowy.

Odczuwasz zmęczenie i marzysz o relaksie? Chcesz, by Twoja skóra nabrała elastyczności i młodego wyglądu? Umów się na zabieg masażu i przekonaj się z nami, jak wiele możesz uzyskać dzięki tej procedurze.

W naszym Instytucie Kosmetycznym na swój zabieg masażu umówisz się telefonicznie, on-line lub też osobiście – odwiedzając nasz salon. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami, a my chętnie na nie odpowiemy.

Instytut Kosmetyczny Afryka Day SPA – masaż Łomianki – zapraszamy serdecznie do skorzystania z zabiegów masażu w naszym gabinecie!