Mezoterapia igłowa

Twoim problemem jest wiotka skóra? Zmagasz się z cellulitem czy rozstępami? A może chcesz powstrzymać proces wypadania włosów? We wszystkich tych przypadkach skutecznym rozwiązaniem będzie mezoterapia igłowa. To nowoczesny, nieinwazyjny zabieg, który szybko poprawia stan tkanki skóry oraz tkanki tłuszczowej. Gdy chodzi o zabiegi antycellulitowe – mezoterapia to jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań. Skorzystaj z tej metody w Afryka Day SPA. Pod okiem ekspertów, uzyskasz spektakularne rezultaty.

Zabiegi antycellulitowe: mezoterapia igłowa to skuteczne rozwiązanie

Mezoterapia to niezastąpiony element leczenia cellulitu, pozwalający efektywnie ujędrnić skórę – m.in. na brzuchu, pośladkach czy udach. Zabieg związany jest ze śródskórną aplikacją składników aktywnych na głębokość kilku mm za pomocą strzykawki. Dzięki takiej metodzie aplikacji, substancje przywracające jędrność skórze docierają dokładnie tam, gdzie są potrzebne, wnikając głęboko w komórki skóry. Podobnie jak inne nowoczesne zabiegi antycellulitowe, mezoterapia:

  • wspomoże rewitalizację wiotkiej skóry,
  • zmniejszy widoczność rozstępów,
  • efektywnie zmniejszy ilość miejscowych akumulacji tkanki tłuszczowej,
  • wspomoże modelowanie sylwetki,
  • zapewni młodszy, zdrowszy wygląd.

Mezoterapię zaleca się wykonywać w cyklach – w fazie intensywnej, ok. 5 zabiegów z 2-3 tygodniowymi odstępami. Dla podtrzymania efektu – warto wykonać 2-3 serie w roku.

Konsultacja z naszym ekspertem pozwoli ustalić właściwy rytm prowadzenia mezoterapii. Skontaktuj się i umów na dogodny termin. Podczas rozmowy, chętnie udzielimy Ci również dodatkowych informacji o tym oraz innych zabiegach wykonywanych w naszym Instytucie Kosmetycznym.