INDIBA® Deep Beauty

INDIBA® Deep Beauty to innowacyjny zabieg łączący w sobie zalety medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Bazując na sprawdzonym systemie PROIONIC® daje wyjątkowe efekty odmłodzenia oraz ujędrnienia skóry na twarzy oraz całym ciele.

Instytut Kosmetyczny Afryka Day SPA zaprasza na profesjonalne zabiegi – INDIBA Warszawa, INDIBA Łomianki – sprawdź, dlaczego warto je wybrać!

 

Czym jest zabieg INDIBA® Deep Beauty?

Zabieg INDIBA® Deep Beauty poprzez wykorzystanie systemu PROIONIC® kompleksowo oddziałuje na komórki skóry, regulując ich naturalną aktywność.

Ta opatentowana technologia prowadzi do biostymulacji metabolizmu komórek, poprawia mikrokrążenie oraz dotlenienie tkanek, a także ma działanie detoksykujące oraz redukuje ilość tkanki tłuszczowej. Zabieg oddziałuje zarówno na tkanki powierzchowne, jak również na umiejscowione głębiej. Regeneruje skórę, wpływa na przyspieszenie wzrostu włókien kolagenu i elastyny, uelastycznia ją oraz redukuje komórki tłuszczowe i obrzęki.

Działanie systemu PROIONIC® jest przy tym całkowicie zgodne z fizjologią organizmu człowieka – zabieg nie jest inwazyjny i nie niesie ze sobą wysokiego ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Jego bezpieczeństwo zostało potwierdzone także przez liczne certyfikaty, w tym certyfikat FDA oraz szereg badań klinicznych.

 

Wskazania do zabiegu INDIBA® Deep Beauty:

  • redukcja zmarszczek
  • ujędrnienie skóry twarzy oraz ciała
  • poprawa wyglądu okolicy oczu
  • zmniejszenie wiotkiej skóry na różnych częściach ciała – wymodelowanie owalu twarzy, redukcja obwisłej skóry na ramionach
  • modelowanie sylwetki – brzucha, pośladków, ud, ramion, okolic kolan, całej sylwetki po porodzie
  • zmniejszenie cellulitu oraz guzków tłuszczowych
  • redukcja blizn pozapalnych, potrądzikowych oraz pooperacyjnych
  • zmniejszenie widoczności rozstępów I oraz II fazy

 

Zabieg INDIBA® Deep Beauty jest całkowicie bezbolesny oraz nieinwazyjny. Polega na wykorzystaniu specjalnego urządzenia z głowicą emitującą fale radiowe o odpowiedniej opatentowanej częstotliwości. Podczas zabiegu odczuwane jest uczucie przyjemnego ciepła.

Efekty zabiegu można zauważyć już po jednej wizycie w gabinecie – dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegach INDIBA® Deep Beauty? Jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji! Prowadzone przez nas profesjonalne zabiegi INDIBA Warszawa oraz Łomianki to gwarancja pełnego zadowolenia. Zadzwoń do nas już teraz albo skontaktuj się z nami on-line, aby uzyskać dodatkowe informacje i umówić się na dogodny termin wykonania zabiegu.

Instytut Kosmetyczny Afryka Day SPA – INDIBA Warszawa, INDIBA Łomianki – zachęcamy do wybrania naszej oferty!