• Nici liftingujące i modelujące – Duo Happy Lift

  Nici liftingujące skutecznie zastępują lub uzupełniają bardziej inwazyjne zabiegi, takie jak skalpel i mają wiele zastosowań – liftingują, zagęszczają i wzmacniają skórę, poprawiają jej sprężystość i elastyczność, pobudzają produkcję kolagenu i naturalnego kwasu hialuronowego, zmniejszają widoczność zmarszczek. Polidioksanon (PDO) jest materiałem znanym i stosowanym w medycynie od wielu lat. Na podstawie obserwacji klinicznych stwierdzono, że polidioksanon pobudza w tkankach proces neokolagenozy – czyli stymuluje produkcję nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry. Obecność na nici mikroskopijnych haczyków powoduje uniesienie opadających obszarów skóry oraz tworzy rusztowanie podtrzymujące uniesioną skórę. Produkt posiada medyczny certyfikat bezpieczeństwa i jest dopuszczony do stosowania u ludzi w całej Unii Europejskiej.Zabieg implantacji nici z haczykami wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Następnie nici wprowadza się w obszar leczony przy pomocy bardzo cienkiej, sterylnej igły. Uzupełnieniem zabiegu jest wszycie tzw. gładkich nici PDO, które dodatkowo będą stymulować skórę do produkcji kolagenu. Spowoduje to oprócz liftingu poprawę jędrności i sprężystości skóry. Zabieg ten szczególnie polecany jest do poprawy owalu twarzy, likwidacji tzw. „chomików”, uniesienia policzków, likwidacji tzw. „marionetek, uniesienia brwi. Zabieg trwa 40-60 min. Po zabiegu skóra może być nieco tkliwa, zaczerwieniona, mogą pojawić się siniaki. Efekt zabiegu jest widoczny natychmiast, jednak najlepsze efekty zabiegu obserwuje się po 2-5 miesiącach. Efekt utrzymuje się do 2 lat.

  Dla kogo?

  Zabieg polecany dla osób, które szukają skutecznego rozwiązania na:
  korekcję zwiotczenia skóry i redukcję oznak starzenia
  lifting szyi, lifting czoła
  utratę jędrności i napięcia skóry
  modelowanie wybranych partii twarzy
  likwidację tzw. „chomików”
  poprawę owalu twarzy
  przywrócenie objętości w okolicy jarzmowej
  asymetrię łuków brwiowych
  opadające ramiona tzw. pelikany

  Przeciwwskazania:

  ciąża i okres karmienia piersią
  choroba nowotworowa
  zmiany chorobowe skóry – zapalne, opryszczka
  choroby autoimmunologiczne
  zaburzenia krzepliwości krwi – w tym polekowe (np. Acard, Sintrom itp.)
  cukrzyca

  Cena: od 1200 PLN

 • Wypełnianie zmarszczek i modelowanie – kwas hialuronowy

  Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny, jest składnikiem skóry właściwej i odpowiada za utrzymanie prawidłowego nawilżenia i jędrności skóry. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Niestety z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, skóra traci zdolność do wiązania wody, wskutek czego traci elastyczność, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość. Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.Kwas hialuronowy wykorzystywany do wygładzania zmarszczek i modelowania jest preparatem syntetycznym, nie powoduje uczuleń.Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po 8-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji na dwutlenek węgla i wodę i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć, co z jednej strony uznać można za wadę, z drugiej zaś za zaletę, ponieważ dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne i całkowicie odwracalne. Dają gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy.

  Dla kogo?

  Zabieg polecany dla osób, które szukają skutecznego rozwiązania na:
  wypełnienie i korekcję bruzd nosowo-wargowych
  modelowanie wolumetryczne policzków
  kształtowanie brody
  korektę i kształtowanie nosa
  konturowanie i powiększanie ust
  korekta opadających kącików ust
  wypełnienie zmarszczek okolicy oka
  wypełnienie zmarszczek pomiędzy brwiami
  wypełnienie zmarszczek poziomych czoła
  wypełnienie dłoni

  Przeciwwskazania:

  ciąża, karmienie piersią
  choroby o podłożu autoimmunologicznym
  skłonność do powstawania blizn przerostowych
  stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
  nadwrażliwość na kwas hialuronowy

  Działania niepożądane:
  zaczerwienienie, obrzęk, ból w miejscu wstrzyknięcia preparatu (objawy znikają w przeciągu 72h)
  nadwrażliwość w miejscu korekcji
  możliwość powstania siniaków w miejscu wkłucia (ustępują po 2-3 dniach)
  sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni

  Cena: od 1000 PLN

 • Mezoterapia igłowa

  Mezoterapia jest niechirurgiczną metodą szybkiej poprawy kondycji skóry i tkanki podskórnej i posiada wysoką skuteczność w rewitalizacji wiotkiej skóry na obszarze brzucha, ud, pośladków, kolan oraz jest niezastąpionym elementem leczenia cellulitu, a także podstawą terapii przy łysieniu i wypadaniu włosów. Zabieg polega na dostarczaniu aktywnych składników śródskórnie na głębokość około 1-2 mm za pomocą igły i strzykawki, bezpośrednio w miejsca tego wymagające.Mezoterapia przynosi efekt tylko wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Choć po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry, najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów. Ilość zabiegów oraz ich intensywność uzależniona jest od stanu skóry oraz oczekiwań. W intensywnej fazie zaleca się wykonanie ok. 5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. W fazie podtrzymującej zaleca się 2-3 serie w roku.

  Dla kogo?

  Dla osób, które pragną skutecznie pozbyć się takich defektów urody jak wiotka skóra, cellulit, rozstępy, miejscowe akumulacje tkanki tłuszczowej oraz osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów.

  Przeciwwskazania:

  alergia, uczulenie na składniki preparatu
  ciąża, okres karmienia piersią
  niewyrównana cukrzyca
  stany zapalne na skórze, opryszczka
  zła tolerancja zabiegu (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień)
  choroby nowotworowe
  stosowanie leków przeciwkrzepliwych (aspiryna)

  Działania niepożądane:
  Bardzo rzadkie stany alergiczne objawiające się rumieniem, ustępujące samoistnie po kilku minutach lub godzinach
  Zasinienia, krwiaki – ryzyko zmian wzrasta w przypadku stosowania bezpośrednio przed zabiegiem leków przeciwkrzepliwych oraz spożywania alkoholu (np. aspiryny)
  Reakcja alergiczna na składniki preparatu – najczęściej dotyczy to prokainy stosowanej jako dodatek środka miejscowo znieczulającego na przykład w leczeniu cellulitu (prosimy o informację o wszystkich występujących uczuleniach przed zabiegiem)

  Cena od 300 PLN