• Presoterapia – drenaż limfatyczny

  Pneumatyczny masaż sekwencyjny to przyjemna technika masażu drenującego, usuwająca obrzęki limfatyczne oraz wspomagająca transfer tłuszczu uwolnionego podczas innych zabiegów do układu limfatycznego. Polega na oddziaływaniu, w odpowiednich sekwencjach, na skórę i podskórną tkankę łączną, poprzez stosowanie masażu mechanicznego z równoczesnym wykorzystaniem ciśnienia. Presoterapia usprawnia pracę układu limfatycznego, przyspiesza eliminację toksyn, zwiększa lipolizę na różnych poziomach tkanki łącznej, zmniejsza retencję wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego, pobudza syntezę kolagenu. Ten rodzaj presoterapii zapewnia kurację modelującą sylwetkę bez wysiłku ze strony klienta, jest przyjemny i co bardzo istotne – bezpieczny i bezinwazyjny.Zabiegi proponujemy przeprowadzać w seriach 10-12 zabiegów z częstotliwością 1-2 razy w tygodniu.

  Dla kogo?

  Zabieg szczególnie polecamy osobom borykającym się w cellulitem wodnym, ale także osobom pragnącym zniwelować zastoiny limfatyczne i obrzęki, poprawić krążenie oraz wyszczuplić i wysmuklić sylwetkę.

  Przeciwwskazania do stosowania:

  niewydolność układu krążenia (np. migotanie przedsionków, rozrusznik serca, żylaki)
  epilepsja
  choroby nowotworowe i stany operacyjne
  niewydolność wątroby
  ciąża i okres laktacji
  stany gorączkowe
  tendencje do krwotoków
  stany wirusowe i bakteryjne skóry

  Cena: 90 – 130 PLN

 • Elektrostymulacja

  Intensywny trening mięśni bez chodzenia na siłownię? To możliwe! Elektrostymulacja to zabieg odchudzający i ujędrniający wybrane partie ciała poprzez stymulację mięśni prądem o małym natężeniu. Jest to intensywna gimnastyka izometryczna modelująca sylwetkę, ujędrniająca i wzmacniająca mięśnie oraz silnie liftingująca ciało – podczas zabiegu wykonujemy rozgrzewkę i trening mięśni jednocześnie, imitując regularne ćwiczenia fizyczne. W zależności od wybranego programu treningowego możemy uzyskać efekt tonujący, modelujący lub spalać tkankę tłuszczową. Efekty widoczne są już po kilku zabiegach – skóra jest bardziej napięta i elastyczna, pośladki, uda i brzuch ujędrnione, a obwody pasa i ud mniejsze nawet o kilka centymetrów. Już 30 minut elektrostymulacji daje efekty jak kilkugodzinny pobyt na siłowni! Po serii zabiegów mięśnie są silniejsze, wzrasta jędrność i elastyczność skóry, a cellulit i rozstępy zmniejszają się. Poprawia się krążenie krwi i limfy, następuje poprawa metabolizmu komórkowego, a skóra staje się młodsza. Zabiegi należy przeprowadzać w seriach dwa razy w tygodniu, przeciętna seria wynosi około 10 zabiegów. Uzyskane efekty są trwałe, a w celu ich podtrzymania wystarczy, po skończonej serii, stosować jeden zabieg w miesiącu.

  Dla kogo?

  Zabieg polecany dla każdego kto pragnie wymodelować swoje ciało, poprawić jędrność i elastyczność ud, pośladków i brzucha, a także zredukować cellulit i tkankę tłuszczową.

  Przeciwwskazania:

  choroby serca (arytmia, zawał)
  epilepsja
  duże nadciśnienie
  metalowe implanty (endoprotezy stawów, zębów)
  ból niewiadomego pochodzenia
  ciąża i okres laktacji
  stany zapalne
  grzybica w obrębie dróg moczowych
  zmiany nowotworowe, gorączka
  stany wyczerpania fizycznego i psychicznego
  brak reakcji pacjenta na stosowanie elektrostymulacji

  Cena: 90 – 140 PLN

 • Q-LIPO lipoliza laserowa

  Q-LIPO to innowacyjny technologicznie laser przeznaczony do nieinwazyjnej lipolizy laserowej. Podstawą skuteczności zabiegu jest proces fotobiomodulacji, czyli stymulacja adipocytów w celu zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. W skutek tych zmian komórka tłuszczowa traci swój okrągły kształt, a tłuszcz z jej wnętrza jest stopniowo uwalniany do przestrzeni międzykomórkowych, gdzie ulega naturalnemu metabolizmowi stając się dodatkowym źródłem energii. Zabieg Q-LIPO zapewnia szybką utratę centymetrów, przy czym nie uszkadza innych tkanek takich jak skóra, nerwy czy naczynia krwionośne – światło lasera przenikając przez skórę kieruje się jedynie na tkanki tłuszczowe. W trakcie zabiegu wykorzystuje się też laser biostymulujący, który umieszcza się w okolicy węzłów chłonnych aby pobudzić układ limfatyczny do sprawnego odprowadzenia uwolnionej zawartosci komórek tłuszczowych.Q-LIPO w sposób nieinwazyjny i bezbolesny pozwala szybko i skutecznie wymodelować każdą partię ciała dotkniętą nadmiarem tkanki tłuszczowej.

  Dla kogo?

  Zabieg przeznaczony dla osób, które chcą wymodelować kontur ciała i pozbyć się lokalnych nagromadzeń tkanki tłuszczowej w takich obszarach jak: podbródek, ramiona, nadbrzusze, brzuch, boki i talia, plecy, pośladki, uda (w szczególności bryczesy)

  Przeciwwskazania:

  ciąża i okres laktacji
  zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
  uszkodzenia ciągłości skóry
  metalowe przedmioty w ciele (rozrusznik serca, metalowe płytki, szyny, implanty)
  nowotwory, choroby autoimmunologiczne
  stany gorączkowe
  choroby układu krążenia, np. zakrzepica
  epilepsja
  stosowanie ziół i leków światłouczulających

  Cena: 159 PLN

 • Mezoterapia igłowa

  Mezoterapia jest niechirurgiczną metodą szybkiej poprawy kondycji skóry i tkanki podskórnej i posiada wysoką skuteczność w rewitalizacji wiotkiej skóry na obszarze brzucha, ud, pośladków, kolan oraz jest niezastąpionym elementem leczenia cellulitu, a także podstawą terapii przy łysieniu i wypadaniu włosów. Zabieg polega na dostarczaniu aktywnych składników śródskórnie na głębokość około 1-2 mm za pomocą igły i strzykawki, bezpośrednio w miejsca tego wymagające.Mezoterapia przynosi efekt tylko wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Choć po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry, najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów. Ilość zabiegów oraz ich intensywność uzależniona jest od stanu skóry oraz oczekiwań. W intensywnej fazie zaleca się wykonanie ok. 5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. W fazie podtrzymującej zaleca się 2-3 serie w roku.

  Dla kogo?

  Dla osób, które pragną skutecznie pozbyć się takich defektów urody jak wiotka skóra, cellulit, rozstępy, miejscowe akumulacje tkanki tłuszczowej oraz osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów.

  Przeciwwskazania:

  alergia, uczulenie na składniki preparatu
  ciąża, okres karmienia piersią
  niewyrównana cukrzyca
  stany zapalne na skórze, opryszczka
  zła tolerancja zabiegu (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień)
  choroby nowotworowe
  stosowanie leków przeciwkrzepliwych (aspiryna)

  Działania niepożądane:
  Bardzo rzadkie stany alergiczne objawiające się rumieniem, ustępujące samoistnie po kilku minutach lub godzinach
  Zasinienia, krwiaki – ryzyko zmian wzrasta w przypadku stosowania bezpośrednio przed zabiegiem leków przeciwkrzepliwych oraz spożywania alkoholu (np. aspiryny)
  Reakcja alergiczna na składniki preparatu – najczęściej dotyczy to prokainy stosowanej jako dodatek środka miejscowo znieczulającego na przykład w leczeniu cellulitu (prosimy o informację o wszystkich występujących uczuleniach przed zabiegiem)

  Cena: od 300 PLN

 • Bańka chińska

  Masaż bańką chińską to rodzaj masażu próżniowego z wykorzystaniem specjalnych gumowych baniek, stosowany w celu wymodelowania sylwetki. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry. Masaż ma działanie ujędrniająco-wyszczuplające, stymuluje układ odpornościowy oraz przyspiesza procesy metaboliczne, dzięki czemu następuje szybsze usunięcie zbędnych toksyn oraz produktów przemiany materii z naszego organizmu. Niezastąpiony w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny, zabieg jest szczególnie polecany osobom z cellulitem oraz nadmierną tkanką tłuszczową.Masaż bańką chińską trwa ok. 30-50 minut, powinien być wykonywany w seriach (10-12 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu. Wybroczyny mogące pojawić się po terapii wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.

  Cena: 70 – 130 PLN

 • Karboksyterapia

  Karboksyterapia, czyli terapia dwutlenkiem węgla, jest największym przełomem w medycynie estetycznej w walce z podstawowymi problemami pacjentów zgłaszających się do gabinetów medycyny estetycznej. Nic dziwnego, skoro ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, która może być wykorzystywana w terapii niezależnie od pory roku, nasłonecznienia i temperatury otoczenia.Zabieg karboksyterapii polega na śródskórnym lub podskórnym, precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek czystego dwutlenku węgla (CO2), przy użyciu specjalnego urządzenia poprzez niewielką, bardzo cienką igłę. Gaz przenika bez problemu do okolicznych tkanek, wywołuje silne rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych kapilar. Prowadzi to do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do obszaru poddanego leczeniu oraz poprawia się mikrokrążenie. Podczas zabiegu pacjent może odczuwać pewien dyskomfort związany z wprowadzaniem gazu, jednak ustępuje on po około 5 minutach. Obszar poddany zabiegowi może być lekko uwypuklony. Objaw ten szybko znika pozostawiając czasami ciche trzeszczenia pojawiające się przy ucisku miejsc poddanych zabiegowi. Bolesność zabiegu jest odczuwana indywidualnie, dla większości pacjentów karboksyterapia jest zabiegiem mało bolesnym, trwa od kilku do kilkunastu minut.

  Dla kogo?

  Każda osoba szukająca skutecznego sposobu na rewitalizację:
  okolic oczu – kurze łapki, redukcja cieni pod oczami, przepukliny tłuszczowe pod dolna powieką, pogrubienie naskórka i redukcja zmarszczek
  twarzy, szyi i dekoltu – redukcja zmarszczek poprzez pobudzenie procesów syntezy kolagenu, regeneracji skóry i mikrokrążenia
  podbródka – redukcja tkanki tłuszczowej i pobudzenie syntezy kolagenu

  Każda osoba szukająca skutecznego sposobu na rewitalizację:
  brzucha, pośladków, ud, kolan, łydek – redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
  blizn i rozstępów – regeneracja tkanek i redukcja widoczności defektów

  Przeciwwskazania:

  ciąża i okres laktacji
  niewydolność nerek, płuc, serca
  terapia inhibitorami anhydrozy węglanowej
  zapalenie żył
  hemofilia
  padaczka
  nowotwory
  nieustabilizowana cukrzyca
  nieustabilizowane ciśnienie krwi
  zabiegi wolumetryczne (wypełniacze) do 3 tygodni po zabiegu
  opryszczka aktywna
  trądzik różowaty aktywny
  zaburzenia w gojeniu
  jaskra

  Cena: 119 – 399 PLN

 • Fale radiowe RF

  Radiofrekwencja to kompleksowy zabieg liftingujący, który polega na lokalnym podgrzewaniu skóry właściwej i tkanki podskórnej w celu stymulacji produkcji kolagenu. Głowica emitująca fale radiowe rozgrzewa włókna kolagenowe do 45-60 stopni C i powoduje wywołanie naturalnego mechanizmu naprawczego w skórze – przebudowy istniejącego już kolagenu i stymulacji fibroblastów do wytwarzania nowych komórek kolagenu i elastyny. W efekcie po zabiegach RF skóra staje się bardziej jędrna, napięta i wyraźnie wygładzona, a zmarszczki wypełnione.Zabieg falami radiowymi RF jest całkowicie bezbolesny. Dla otrzymania najlepszych efektów rekomendujemy serię od 4 do 6 zabiegów wykonywanych w odstępach do 7-10 dni.

  Dla kogo?

  Każdy rodzaj cery wymagający liftingu, poprawy owalu twarzy i podbródka oraz wygładzenia zmarszczek i bruzd.

  Przeciwwskazania:

  ciąża i okres laktacji
  zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
  uszkodzenia ciągłości skóry
  metalowe przedmioty w ciele (rozrusznik serca, metalowe płytki, szyny, implanty)
  wypełniacze (do 2 miesięcy od zabiegu, po konsultacji lekarskiej)
  złote nici (do 2 lat od zabiegu)
  nowotwory, choroby immunologiczne
  stany gorączkowe
  nieleczone nadciśnienie
  ostre zapalenie stawów i kości
  ropnie tkanek miękkich, stawów i kości

  Cena: 270 – 650 PLN