Depilacja

Owłosienie jest naturalnym elementem naszego ciała. Jeśli jednak marzysz o gładkiej, pozbawionej niedoskonałości skórze na długi czas – laserowe usuwanie owłosienia to najlepsze rozwiązanie. Instytut Kosmetyczny Afryka Day SPA to miejsce, gdzie możliwa jest depilacja laserowa, która przynosi trwałe efekty.

Jeśli chcesz się cieszyć gładką skórą bez względu na porę roku – laserowe usuwanie owłosienia jest propozycją odpowiednią dla Ciebie. W naszym Instytucie Kosmetycznym zaś, czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści oraz nowoczesny sprzęt do fotoepilacji: laser diodowy wysokiej klasy. Jeśli chcesz zapomnieć o częstym depilowaniu nóg, strefy bikini czy innych partii ciała – skorzystaj z możliwości, jakie daje nowoczesna fotoepilacja.

Bezbolesna fotoepilacja z trwałym efektem

Włosy depilować możesz np. woskiem, sięgając po golarkę czy tradycyjne depilatory. Jeśli jednak chcesz, by rezultaty były długotrwałe – depilacja laserowa to jedyna efektywna metoda.

W Afryka Day SPA sięgamy po najnowszą technologię Motion Speed, sprawiająca, że możliwa jest bezbolesna depilacja – wykonana szybko i w komfortowych warunkach. Warto przy tym podkreślić, że by osiągnąć pełną gładkość skóry – konieczne jest zazwyczaj wykonanie kilku zabiegów. Wynika to z faktu, iż laser pozwala zniszczyć jedynie włosy będące w fazie wzrostu (anagenie). Pierwszy zabieg pozwoli usunąć ok. 40 – 60% włosów, kolejne zaś – pozwolą wyeliminować pozostałe. Zarówno liczba zabiegów, jak i ich częstotliwość zależą m.in. od koloru włosów i cery, jak i obszaru ciała.

By poznać szczegóły i ustalić efektywny program depilacji laserowej, odwiedź nasze studio, którego siedzibą są Łomianki nieopodal dzielnicy Warszawa Bielany lub zadzwoń czy napisz, by umówić się na konkretny termin konsultacji!