Makijaż

Ważne wyjście? Romantyczna randka? A może spotkanie biznesowe, na którym chcesz wyglądać perfekcyjnie? Każda okazja jest dobra, by wykonać profesjonalny makijaż: dopasowany do okazji, podkreślający atuty Twojej urody i trwały. Pozwól zadbać o siebie profesjonalnej wizażystce – wydobędzie ona Twoje naturalne piękno, sprawiając, że zaprezentujesz się olśniewająco!

Profesjonalny makijaż dla wymagających: Łomianki – nieopodal dzielnicy Warszawa Bielany

Makijaż powinien być niczym druga skóra. Jego charakter zależy jednak od okazji. Inaczej będzie się prezentować make – up ślubny (który musi połączyć zalety makijażu dziennego i fotograficznego), inaczej wieczorowy, a w jeszcze inny sposób ten do pracy. 

Stworzymy styl, który idealnie stopi się z Twoim wizerunkiem i sprawi, że będziesz wyglądać niczym milion dolarów – nawet przez wiele godzin!

Usługa makijażu w Afryka Day SPA to:

  • doświadczona wizażystka – wyszkolona i kreatywna oraz doskonale znająca wszystkie niuanse sztuki make-upu w teorii i praktyce,
  • najwyższej jakości kosmetyki – sięgamy m.in.  po takie marki jak Kryolan, Makeup Forever, MAC, Dior, Ben Nye czy Mehron dobierając je do potrzeb Twojej skóry,
  • efekt dostosowany do okazji, Twojego typu urody oraz oczekiwań,
  • przyjemna atmosfera, która wprawi Cię w doskonały nastrój.

Umów się na make-up w naszym Instytucie Kosmetycznym niezależnie od tego, na jaką okazję chcesz go wykonać. Efekt Cię zachwyci!