Leczenie trądziku

Trądzik jest problemem, który często wykracza poza okres dorastania. Zmagają się z nim również osoby dorosłe. Może mieć on podłoże w nieustabilizowanych poziomach hormonów, nieodpowiedniej diecie czy w nadmiernym wydzielaniu się sebum.

Jeśli trądzik to także Twój problem, postaw na profesjonalne leczenie trądziku Łomianki to miejscowość, w której działa nasz Instytut Kosmetyczny Afryka Day SPA – tutaj z łatwością dobierzemy terapię, która sprosta Twoim oczekiwaniom, pozwalając Ci pozbyć się niedoskonałości.

Instytut Kosmetyczny Afryka Day SPA – leczenie trądziku Warszawa, Łomianki – jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji!

Czym jest trądzik?

Trądzik jest chorobą skóry, która najczęściej diagnozowana jest w okresie dojrzewania, ale również może dojść do niej w późniejszym wieku.

W przebiegu trądziku dochodzi do nadmiernego wydzielania sebum przez gruczoły łojowe. Pojawiają się wówczas zaskórniki, grudki i krostki, które nazywane są pryszczami. Duże nagromadzenie sebum oraz rogowaciejących komórek naskórka prowadzi do rozwoju bakterii, które wywołują procesy zapalne i mogą powodować powstawanie bolesnych zmian.

Zabiegi na trądzik

Gdy chodzi o leczenie trądziku, należy dobrać takie zabiegi, aby pozbyć się widocznych na skórze zmian, a przy tym także zmniejszyć ryzyko powstawania kolejnych.

By było to możliwe, nasz ekspert dokładnie analizuje stan Twojej skóry, przyglądając się zmianom trądzikowym. To podstawa, by dobrać odpowiedni rodzaj kuracji – zarazem efektywny i bezpieczny.

Przy leczeniu trądziku stosujemy między innymi zabiegi takie jak:

  • terapia przeciwtrądzikowa przy wykorzystaniu lasera CPL,
  • kuracje normalizująco – antybakteryjne w oparciu o specjalnie dobraną mieszankę kwasów,
  • zabieg balansujący Lipogen – pozwalający zwęzić pory skóry, wyregulować wydzielanie się sebum i znormalizować stan cery,
  • oczyszczanie manualne,
  • peeling kawitacyjny.

Program leczenia dobieramy do problemów konkretnej osoby. By dowiedzieć się, czego potrzebuje Twoja skóra, żeby było możliwe wyeliminowanie trądziku – umów się na bezpłatną konsultację w naszym gabinecie, podczas której specjalista sprawdzi stan cery i zaproponuje najlepsze postępowanie.

Chcesz uzyskać więcej informacji lub ustalić termin wizyty? Skontaktuj się z nami już teraz: bezpośrednio, telefonicznie lub mailowo. Odpowiemy także na wszystkie dodatkowe pytania związane z naszą ofertą.

Instytut Kosmetyczny Afryka Day SPA – leczenie trądziku Warszawa, leczenie trądziku Łomianki – zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług!