Leczenie trądziku

Trądzik to, wbrew pozorom, problem nierzadko wykraczający poza okres dorastania. Zmagają się z nim również osoby dorosłe. Przyczyny mogą mieć m.in. podłoże związane z poziomem hormonów, dietą czy nadmiernym wydzielaniem się sebum. Jeśli to i Twój problem, postaw na profesjonalne leczenie trądziku. Takie czeka na Ciebie w Instytucie Kosmetycznym Afryka Day SPA. Z łatwością dobierzemy terapię, która sprosta Twoim oczekiwaniom, pozwalając Ci pozbyć się niedoskonałości.

Skuteczne leczenie trądziku: Warszawa

Gdy chodzi o leczenie trądziku, istotne jest dla nas zarówno, by pozbyć się widocznych na skórze zmian, jak i zmniejszyć ryzyko powstawania kolejnych. By było to możliwe, nasz ekspert dokładnie analizuje stan Twojej skóry, przyglądając się zmianom trądzikowym. To podstawa, by dobrać odpowiedni rodzaj kuracji – efektywny i bezpieczny zarazem.

Przy leczeniu trądziku stosujemy m.in. zabiegi takie jak:

  • terapia przeciwtrądzikowa przy wykorzystaniu lasera CPL,
  • kuracje normalizująco – antybakteryjne, w oparciu o specjalnie dobraną mieszankę kwasów,
  • zabieg balansujący Lipogen – pozwalający zwęzić pory skóry, wyregulować wydzielanie się sebum i znormalizować stan cery,
  • oczyszczanie manualne,
  • peeling kawitacyjny.

Program leczenia dobieramy do problemów konkretnej osoby. By dowiedzieć się, czego potrzebuje Twoja skóra, by było możliwe wyeliminowanie trądziku – umów się na bezpłatną konsultację.

Chcesz uzyskać więcej informacji lub ustalić termin wizyty? Skontaktuj się z nami już teraz: bezpośrednio, telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy na skuteczną kurację!