Lipoliza laserowa

Marzysz o tym, by wyszczuplić kontur ciała? Chcesz zapomnieć o tłuszczu na podbródku, ramionach, boczkach, otłuszczonych udach czy brzuchu? Jednym ze sposobów na precyzyjne wymodelowanie sylwetki może być profesjonalna lipoliza laserowa. To nowoczesny zabieg, który pozwala efektywnie usunąć tkankę tłuszczową, a w rezultacie – wspomóc rzeźbienie idealnej sylwetki. Skorzystaj z tego zabiegu w Afryka Day SPA. Nowoczesny sprzęt i doświadczony zespół ekspertów to najlepsza gwarancja satysfakcjonujących rezultatów.

Nowoczesna lipoliza laserowa dla wymagających

W naszym Instytucie Kosmetycznym lipoliza laserowa wykonywana jest przy pomocy nowoczesnego lasera Q – LIPO. To urządzenie, które pozwala efektywnie pozbyć się tkanki tłuszczowej w procesie fotobiomodulacji. W trakcie zabiegu, stymulowane są tzw. adipocyty, a błony komórkowe zwiększają swoją przepuszczalność. W efekcie, komórki tłuszczowe tracą okrągły kształt i są uwalniane do przestrzeni międzykomórkowych, a następnie eliminowane.

Drugim torem działania lasera Q – LIPO jest pobudzenie układu limfatycznego – tak, by możliwe było sprawne odprowadzenie komórek tłuszczowych.

Lipoliza z wykorzystaniem lasera to:

  • bezpieczny, nieinwazyjny zabieg o szerokim spectrum działania,
  • efektywny sposób na wyszczuplenie konturu ciała,
  • wsparcie dla innych zabiegów wyszczuplających, a także diety i ćwiczeń,
  • nowoczesny sposób na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Umów się na zabieg jeszcze dzisiaj. Wystarczy, że odwiedzisz nasz Salon, zadzwonisz czy napiszesz. Skontaktuj się także, jeśli potrzebujesz więcej informacji. Z przyjemnością Ci ich udzielimy!