SPA

Marzysz o relaksie i ukojeniu? Chcesz zamknąć za sobą drzwi do rzeczywistości i wkroczyć w świat zmysłowej egzotyki i sensualnej pielęgnacji Twojego ciała i umysłu? Tak właśnie działa SPA, które czeka na Ciebie w naszym Instytucie Kosmetycznym. Odwiedź nas i przekonaj się, że wyższy wymiar relaksu istnieje!

Profesjonalne SPA: Łomianki

Usługi SPA to propozycja dla każdego – bez względu na wiek czy potrzeby. Zwłaszcza, że Afryka Day SPA jest miejscem, gdzie czeka rozległa gama zabiegów, które rozpieszczą Cię od stóp do głów.

Relaksujący masaż, luksusowe rytuały upiększające na ciało i twarz, otaczająca Cię zewsząd woń egzotycznych olejków eterycznych, blask świec, kameralna, intymna atmosfera, sącząca się w tle kojąca zmysły muzyka… czy potrzebujesz czegoś więcej, by naprawdę zregenerować się i wypocząć jak nigdy wcześniej?

W Afryka Day Spa możesz skorzystać zarówno z pojedynczych zabiegów – idealnych, gdy masz niewiele czasu, a chcesz go wykorzystać efektywnie; jak i całych pakietów. Skorzystasz z nich samodzielnie, jak również w towarzystwie partnera. A może chcesz urządzić wyjątkowy wieczór panieński, pełen niezwykłej pielęgnacji i relaksu w egzotycznej atmosferze? Z nami wszystko jest możliwe!

Dla ciała i umysłu

Nie wiesz, jaki zabieg lub seria zabiegów wpłynie najlepiej na Twoje ciało i zmysły? Nie obawiaj się – nasi eksperci przeanalizują Twoje potrzeby i dobiorą rytuały, które wprawią Cię w błogi stan i sprawią, że będziesz wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie.

By uzyskać więcej informacji – umów się na konsultację w naszym salonie lub skontaktuj się, a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!