Karboksyterapia

Chcesz poprawić jędrność swojej skóry i pozbyć się zmarszczek? A może Twoim problemem jest nadmierny cellulit lub widoczne blizny? Z tymi, a także wieloma innymi problemami poradzi sobie karboksyterapia. To specjalny zabieg na twarz oraz na ciało, który bazuje na wykorzystaniu dwutlenku węgla (CO2).

Instytut Kosmetyczny Afryka Day SPA – karboksyterapia Warszawa, Łomianki – skorzystaj z niej w naszym gabinecie!

Czym jest karboksyterapia?

Karboksyterapia to zabieg wykorzystujący właściwości dwutlenku węgla dla nadania skórze młodego wyglądu. To jeden z innowacyjnych, bezinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, który w krótkim czasie przynosi spektakularne efekty.

Kluczem do tak dobrych rezultatów jest zastosowanie niewielkich dawek dwutlenku węgla (CO2) podawanego podskórnie lub śródskórnie. W ten sposób, związek ten ma szansę dotrzeć bezpośrednio do tkanek, powodując silne rozszerzenie się naczyń krwionośnych. W efekcie powstają nowe kapilary, dzięki czemu przepływ krwi i tlenu do komórek skóry się zwiększa.

Na skutek zabiegu aktywuje się produkcja kolagenu oraz elastyny, które tworzą naturalne „rusztowanie” skóry. W rezultacie poddany leczeniu obszar odzyskuje stopniowo zdrowy, młody wygląd.

Wskazania do wykonania karboksyterapii:

  • brak jędrności skóry,
  • cellulit,
  • nadmiernie nagromadzona tkanka tłuszczowa,
  • rozstępy,
  • blizny,
  • zanik owalu twarzy,
  • zmarszczki twarzy,
  • worki i cienie pod oczami,
  • opadające powieki,
  • nadmiernie wypadające włosy.

Jak wygląda zabieg?

Niezależnie od tego, czy obszarem prowadzenia zabiegu są okolice oczu, uda czy inny obszar skóry, zabieg karboksyterapii polega na precyzyjnym wstrzyknięciu podskórnym lub śródskórnym kontrolowanych dawek czystego dwutlenku węgla (CO2).

Do wykonania zabiegu stosuje się specjalne urządzenie, które wyposażone jest w aplikator z igłą, przez którą podaje się dwutlenek węgla. Przy wkłuciach mogą pojawić się niewielkie dolegliwości bólowe. Czas trwania zabiegu zależny jest od powierzchni poddawanej tej procedurze.

Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienie, obrzęk, a także niewielkie siniaki i krwiaki, które zanikają po kilku dniach.

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów karboksyterapii.

Jeśli interesuje Cię karboksyterapia Łomianki to miejscowość, w której czekamy na Ciebie!

Chcesz wiedzieć, czy zabieg karboksyterapii będzie dla Ciebie właściwy? Zależy Ci na tym, by wykonał go doświadczony specjalista, w oparciu o zaawansowany technologicznie sprzęt? Afryka Day SPA to miejsce, gdzie uzyskasz kompleksową pomoc. Zadzwoń już teraz lub napisz i umów się na konsultację!

Instytut Kosmetyczny Afryka Day SPA – karboksyterapia Warszawa, karboksyterapia Łomianki – zapraszamy do skorzystania z oferty!