• Zabieg parafinowy SPA

  Kompleksowy zabieg pielęgnacyjny skóry dłoni, polecany przede wszystkim w okresie jesienno-zimowym, gdy dłonie narażone są na negatywne działanie zimna, wiatru, mrozu. Kąpiel parafinowa zapewnia nawilżenie, wygładzenie i regenrację szortskiej skóry dłoni, a także wzmacnia barierę hydrolipidową skóry tworząc na jej powierzchni naturalną powłokę ochronną.

  Cena: od 40 PLN

 • mani Man

  Ekspresowy zabieg manicure dla Panów. Podczas zabiegu płytka paznokcia zostaje skrócona, wymodelowana i wypolerowana, a skórki usunięte, czego efektem jest zadbany i naturalny wygląd dłoni. W zależności od preferencji w ramach tego zabiegu możemy również wykonać manicure biologiczny bez użycia metalowych narzędzi.

  Cena: 65 PLN

 • maniSPA

  Kompleksowy zabieg pielęgnujący i regenerujący dłonie, szczególnie polecany dla osób borykających się z suchą, szorstką skórą dłoni. Manicure SPA rozpoczynamy od nadania kształtu płytce paznokcia i usunięcia skórek, następnie wykonujemy peeling dłoni z delikatnym masażem i nakładamy głęboko regenerującą maskę. Na koniec paznokcie malowane są lakierem. Po zabiegu dłonie są miękkie, nawilżone i wypielęgnowane.

  Cena: 160 PLN

 • Mani Hybrid

  Manicure hybrydowy pozwala cieszyć się nieskazitelnym manicurem nawet do 14 dni. W trakcie zabiegu płytka paznokcia zostaje skrócona i wymodelowana, a skórki usunięte. Paznokcie wykończone są trwałym lakierem hybrydowym, który rozwiązuje problemy z odpryskami, smugami i długim czasem wysychania oraz sprawia, że dłonie wyglądają naturalnie, elegancko.

  Cena: 110 PLN

 • Mani Classy

  Najczęściej wybierany, manicure tradycyjny – podczas zabiegu płytka paznokcia zostaje skrócona i wymodelowana, skórki usunięte, po czym paznokcie malowane są lakierem. W zależności od Twoich preferencji w ramach tego zabiegu możemy również wykonać manicure biologiczny bez użycia metalowych narzędzi.

  Cena: 85 PLN