• LLLT Laser Magnetic

  LLLT Laser Magnetic to innowacyjny zabieg wykorzystujący synergiczne działanie biolasera niskoenergetycznego o długości fal 650 nm i 850 nm, pulsującego pola magnetycznego oraz specjalistycznych preparatów z nowoczesnymi układami chromoforów i substancji aktywnych. Terapia fotodynamiczna jest procedurą medyczną zaadaptowaną przez dermoestetykę i medycynę estetyczną. Jej działanie oparte jest na synergii światła i składników fotoaktywnych, co zapewnia stymulację odnowy komórkowej i regeneracji oraz osiągnięcie natychmiast widocznego efektu. Atutem tej metody jest bezbolesne i natychmiastowe działanie regeneracyjne oraz korzystny wpływ na procesy przemiany materii – zwiększenie dopływu krwi do skóry poprawia jej odżywienie i zaopatrzenie w tlen, następuje przywrócenie czynności naturalnego układu limfatycznego a także w wyniku zmian w czynnościach gruczołów skóry regulacja jej pH i wydzielania sebum. Następują również widoczne korzystne zmiany we właściwościach mechanicznych skóry– poprzez wzrost uwodnienia tkanek i wywołanego polem magnetycznym efektu pobudzenia aktywności fibroblastów, od których w istotny sposób zależy produkcja nowego kolagenu i elastyny, wzrasta elastyczność i jędrność skóry. Wykazano także, że pod wpływem niskoenergetycznej, impulsowej wiązki światła wzrasta ilość limfocytów, które odgrywają istotną rolę w regeneracji tkanki. Potwierdzono, że zastosowanie impulsowych biolaserów w oddziaływaniu ze skórą stymuluje efekt jej przebudowy a szczególnie prowadzi do wzrostu ilości kolagenu oraz poprawy jego struktury (uporządkowania).LLLT Laser Magnetic pozwala wykonać 24 fotodynamicznych procedur zabiegowych dla kobiet i mężczyzn, w tym odmładzających, przeciwzmarszczkowych, wypełniaczy kolagenowych i hialuronowych, depigmentujących, ujędrniających, antycellulitowych, dla skóry z problemem rumienia i zaczerwienień, blizn, bielactwa nabytego, zaburzeń hormonalnych, a także specjalne zabiegi dla skóry głowy.

  Dla kogo?

  Dla wszystkich rodzajów cery – preparat zabiegowy dobierany jest w zależności od problemu.

  Przeciwwskazania:

  ciąża i okres laktacji
  nowotwory
  przebyte nowotwory (zabieg możliwy wyłącznie po konsultacji lekarskiej)
  choroby immunologiczne
  zadrapania, skaleczenia naskórka
  wypełniacze (zabieg możliwy po 3-8 tygodniach, po konsultacji lekarskiej)
  złote nici (dopiero po okresie dwóch lat od zabiegu)
  doustne terapie p/ trądzikowe
  przyjmowanie leków fotouczulających

  Cena: 1125 – 1400 PLN (pakiet 5 zabiegów)

 • Mezoterapia mikroigłowa

  Mezoterapia mikroigłowa to zabieg kosmetologii estetycznej o szerokiej gamie zastosowań na różne problemy skórne. Zabieg polega na frakcjonowaniu skóry mikroigłami i wprowadzeniu odpowiednich substancji czynnych na określoną głębokość w skórze. Poprzez mechaniczne mikro-nakłucia dochodzi do uruchomienia procesów regeneracyjnych skóry – stymulacji fibroblastów do nadbudowy nowego kolagenu i elastyny, poprawy mikrokrążenia i dotlenienia tkanek. Dzięki utworzeniu sieci przezskórnych mikrokanalików ułatwione jest również przenikanie składników aktywnych do skóry właściwej. Efektem zabiegów jest widoczne spłycenie zmarszczek, zagęszczenie, ujędrnienie i lifting skóry, redukcja przebarwień i blizn, zwężenie porów i redukcja trądziku, poprawa nawilżenia cery. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym kremem EMLA.

  Dla kogo?

  Każdy rodzaj cery z pierwszymi oznakami starzenia, cera dojrzała, wiotka z opadającym owalem twarzy, cera trądzikowa z rozszerzonymi porami, blizny i przebarwienia.

  Przeciwwskazania:

  infekcja bakteryjna, wirusowa, grzybicza skóry
  trądzik różowaty w fazie aktywnej, cera bardzo naczynkowa
  łuszczyca w fazie ostrej
  ciąża i okres laktacji
  przerwana ciągłość naskórka
  skłonność do powstawania bliznowców
  świeże blizny
  nowotwory (rak skóry, czerniak złośliwy), chemioterapia, radioterapia
  nieuregulowana cukrzyca
  przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
  zabiegi medycyny estetycznej (np. wypełniacze) – do 3 tyg. po zabiegu
  Cena: 280 – 460 PLN

 • IntraJect – plazma azotowa

  Procedury IntraJect to pierwsze niechirurgiczne zabiegi z certyfikacją medyczną oraz badaniami klinicznymi potwierdzającymi skuteczność w termoliftingu oraz głębokiej przebudowie warstw naskórka i skóry właściwej. Plazma IntraJect jest alternatywą dla wypełniaczy zmarszczek i z powodzeniem znajduje zastosowanie w redukcji płytkich i głębokich zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie, a także w niechirurgicznym liftingu opadającej powieki. W zabiegu do regeneracji skóry wykorzystywana jest technologia plazmy azotowej, wytwarzanej z fali plazmowej bez bezpośredniego kontaktu ze skórą. Plazma jest emitowana w milisekundowym impulsie, dostarczając energię do określonych tkanek bez opierania się na chromoforach. W odróżnieniu od laseroterapii, po zabiegach z użyciem technologii plazmowej skóra nie jest światłouczulona, więc wyeliminowane jest ryzyko powikłań w postaci przebarwień czy poparzeń. Energia cieplna jest równomiernie absorbowana przez skórę, tworząc prawidłowe warunki naturalnych czynników wzrostu dla nowego kolagenu typu 1-go i 2-go, elastyny i procesu regeneracji skóry dla jej naturalnego, młodszego wyglądu. Atutem plazmy azotowej zastosowanej w aparaturze Intraject jest możliwość jej zastosowania na powiekę ruchomą i przeprowadzenie blefaroplastyki, co do tej pory było możliwe jedynie drogą chirurgiczną.Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Okres regeneracji jest znacząco krótszy w porównaniu z innymi procedurami i pielęgnacja pozabiegowa jest znacznie łatwiejsza. Nawet przy bardzo mocnych zabiegach okres całkowitej regeneracji skóry nie przekracza jednego tygodnia.

  Dla kogo?

  Każda osoba szukająca skutecznego sposobu na redukcję opadającej powieki (niechirurgiczna blefaroplastyka górnej powieki) oraz płytkich i głębokich zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie.

  Przeciwwskazania:

  hemofilia
  terapia retinoidami
  ostra cukrzyca
  rozrusznik, niewydolność serca
  zakrzepica, zapalenie żył, nadciśnienie, niedociśnienie
  ciąża, laktacja
  operacje plastyczne (min. 1 rok)
  nowotwór (do 5 lat po terapii)

  Cena: 210 – 1990 PLN

 • IntraJect – radiofrekwencja mikroigłowa z elektroporacją

  Procedury IntraJect to pierwsze niechirurgiczne zabiegi z certyfikacją medyczną oraz badaniami klinicznymi potwierdzającymi skuteczność w termoliftingu oraz głębokiej przebudowie warstw naskórka i skóry właściwej. Dzięki synergii działań najnowszych technologii: plazmy azotowej, radiofrekwencji mikroigłowej z elektroporacją oraz fali radiowej z mezoterapią bezigłową, terapia zwiększa absorpcję zastosowanych składników aktywnych, a także wydłuża czas ich działania. Już po pierwszym zabiegu obserwujemy natychmiastowe rezultaty wypełnienia zmarszczek na obszarze zabiegowym oraz niesamowity efekt zagęszczenia skóry, a także zmniejszone pory skóry, zaczerwienienia oraz przebarwienia.

  IntraJect 3M to:

  udowodniona klinicznie absorpcja składników aktywnych poprzez działanie przezskórne i ciągłą aktywację tkanek
  zwiększona efektywność dostarczania składników aktywnych
  synergia działania technologii sonoporacji, kawitacji ultradźwiękowej, radiofrekwencji igłowej i plazmy azotowej
  dostarczenie do komórek skóry cząsteczek rozpuszczalnych w wodzie, peptydów, protein i innych makrocząsteczek
  niechirurgiczna odnowa skóry
  zintensyfikowane miejscowe stężenie składników aktywnych
  zintensfiykowana szybkość działania i spektakularne rezultaty
  wydłużona skuteczność działania składników aktywnych

  Dla kogo?

  Cery wymagające przebudowy skóry właściwej i naskórka: lifting twarzy i szyi, modelowanie owalu twarzy, redukcja zmarszczek i bruzd. Osoby szukające skutecznego sposobu na redukcję: rozszerzonych porów, blizn potrądzikowych, blizn i bliznowców, rumienia, przebarwień skóry (plamy starcze, posłoneczne).

  Przeciwwskazania:

  hemofilia
  terapia retinoidami
  ostra cukrzyca
  rozrusznik, niewydolność serca
  zakrzepica, zapalenie żył, nadciśnienie, niedociśnienie
  ciąża, laktacja
  RZS
  operacje plastyczne (min. 1 rok)
  nowotwór (do 5 lat po terapii)
  zabiegi wolumetryczne (min. 1 miesiąc)

  Cena:

  990 – 1290 PLN progresywna kompleksowa regeneracja IntraJect 3M
  390 – 690 PLN IntraJect RF, 240 – 295 PLN IntraJect elektroporacja

 • Karboksyterapia

  Karboksyterapia, czyli terapia dwutlenkiem węgla, jest największym przełomem w medycynie estetycznej w walce z podstawowymi problemami pacjentów zgłaszających się do gabinetów medycyny estetycznej. Nic dziwnego, skoro ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, która może być wykorzystywana w terapii niezależnie od pory roku, nasłonecznienia i temperatury otoczenia.Zabieg karboksyterapii polega na śródskórnym lub podskórnym, precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek czystego dwutlenku węgla (CO2), przy użyciu specjalnego urządzenia poprzez niewielką, bardzo cienką igłę. Gaz przenika bez problemu do okolicznych tkanek, wywołuje silne rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych kapilar. Prowadzi to do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do obszaru poddanego leczeniu oraz poprawia się mikrokrążenie. Podczas zabiegu pacjent może odczuwać pewien dyskomfort związany z wprowadzaniem gazu, jednak ustępuje on po około 5 minutach. Obszar poddany zabiegowi może być lekko uwypuklony. Objaw ten szybko znika pozostawiając czasami ciche trzeszczenia pojawiające się przy ucisku miejsc poddanych zabiegowi. Bolesność zabiegu jest odczuwana indywidualnie, dla większości pacjentów karboksyterapia jest zabiegiem mało bolesnym, trwa od kilku do kilkunastu minut.

  Dla kogo?

  Każda osoba szukająca skutecznego sposobu na rewitalizację:
  okolic oczu – kurze łapki, redukcja cieni pod oczami, przepukliny tłuszczowe pod dolna powieką, pogrubienie naskórka i redukcja zmarszczek
  twarzy, szyi i dekoltu – redukcja zmarszczek poprzez pobudzenie procesów syntezy kolagenu, regeneracji skóry i mikrokrążenia
  podbródka – redukcja tkanki tłuszczowej i pobudzenie syntezy kolagenu

  Każda osoba szukająca skutecznego sposobu na rewitalizację:
  brzucha, pośladków, ud, kolan, łydek – redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
  blizn i rozstępów – regeneracja tkanek i redukcja widoczności defektów

  Przeciwwskazania:

  ciąża i okres laktacji
  niewydolność nerek, płuc, serca
  terapia inhibitorami anhydrozy węglanowej
  zapalenie żył
  hemofilia
  padaczka
  nowotwory
  nieustabilizowana cukrzyca
  nieustabilizowane ciśnienie krwi
  zabiegi wolumetryczne (wypełniacze) do 3 tygodni po zabiegu
  opryszczka aktywna
  trądzik różowaty aktywny
  zaburzenia w gojeniu
  jaskra

  Cena: 119 – 399 PLN

 • Fale radiowe RF

  Radiofrekwencja to kompleksowy zabieg liftingujący, który polega na lokalnym podgrzewaniu skóry właściwej i tkanki podskórnej w celu stymulacji produkcji kolagenu. Głowica emitująca fale radiowe rozgrzewa włókna kolagenowe do 45-60 stopni C i powoduje wywołanie naturalnego mechanizmu naprawczego w skórze – przebudowy istniejącego już kolagenu i stymulacji fibroblastów do wytwarzania nowych komórek kolagenu i elastyny. W efekcie po zabiegach RF skóra staje się bardziej jędrna, napięta i wyraźnie wygładzona, a zmarszczki wypełnione.Zabieg falami radiowymi RF jest całkowicie bezbolesny. Dla otrzymania najlepszych efektów rekomendujemy serię od 4 do 6 zabiegów wykonywanych w odstępach do 7-10 dni.

  Dla kogo?

  Każdy rodzaj cery wymagający liftingu, poprawy owalu twarzy i podbródka oraz wygładzenia zmarszczek i bruzd.

  Przeciwwskazania:

  ciąża i okres laktacji
  zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
  uszkodzenia ciągłości skóry
  metalowe przedmioty w ciele (rozrusznik serca, metalowe płytki, szyny, implanty)
  wypełniacze (do 2 miesięcy od zabiegu, po konsultacji lekarskiej)
  złote nici (do 2 lat od zabiegu)
  nowotwory, choroby immunologiczne
  stany gorączkowe
  nieleczone nadciśnienie
  ostre zapalenie stawów i kości
  ropnie tkanek miękkich, stawów i kości

  Cena: 190 – 690 PLN

 • Infuzja tlenowa DermaOXY

  Zabieg infuzji tlenowej bazuje na nieinwazyjnej technologii wtłaczania składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, głębokiego nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu – skóra nabiera witalności, jest rozjaśniona i napięta, a zmarszczki wygładzone. Działanie terapii nie kończy się jednak w momencie zakończenia zabiegu – tlen transportowany jest do głębszych warstw skóry, poprawiając tym samym stan energetyczny komórek, intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji. Po zabiegach infuzji tlenowej możemy oczekiwać wypełnienia zmarszczek mimicznych, poprawy jędrności i napięcia skóry oraz głębokiego nawilżenia i dotlenienia cery.

  Dla kogo?

  Wszystkie typy skóry – od łojotokowej i trądzikowej do bardzo wrażliwej i suchej, cery dojrzałe, zmęczone – wymagające głębokiego nawilżenia i dotlenienia.

  Przeciwwskazania:

  infekcja bakteryjna, wirusowa, grzybica skóry
  przerwana ciągłość naskórka w obszarze zabiegowym
  uczulenie na któryś ze składników kosmetyku

  Cena: 299 – 399 PLN

 • Mikrodermabrazja diamentowa

  Mikrodermabrazja diamentowa to popularny, bezbolesny zabieg złuszczający wierzchnie warstwy naskórka, stymulujący naturalną odbudowę nowej tkanki oraz pobudzający wytwarzanie nowego kolagenu. Metoda ta polega na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka za pomocą głowicy pokrytej mikrokryształkami diamentu, aż do uzyskania pożądanego rezultatu: wyraźnego wygładzenia i odświeżenia skóry, poprawienia jej kolorytu i elastyczności, rozjaśnienia przebarwień, spłycenia zmarszczek i zwężenia rozszerzonych porów. Już jednorazowy zabieg pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty, jednak by trwale poprawić kondycję naskórka należy poddać się serii zabiegów.

  Dla kogo?

  Wszystkie typy skóry – od łojotokowej i trądzikowej do bardzo wrażliwej i suchej, cery dojrzałe, zmęczone – wymagające odświeżenia i dotlenienia.
  Zabieg może być wykonywany w okresie ciąży i menstruacji.

  Przeciwwskazania:

  trądzik z aktywnymi zmianami ropnymi
  trądzik różowaty
  skłonność do powstawania bliznowców
  zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
  uszkodzenia ciągłości skóry
  znamiona i nowotwory skóry
  kruche, popękane naczynia krwionośne
  kuracja retinoidami (np. Roaccutane) – do 3 miesięcy po kuracji

  Cena: 190 – 380 PLN

 • Peeling kawitacyjny

  Peeling kawitacyjny to zabieg oczyszczający skórę przy pomocy ultradźwięków i zjawiska kawitacji. W wyniku wibracji ultradźwiękowej na zwilżonej skórze wytwarzają się mikropęcherzyki gazu, które pękając rozluźniają wiązania międzykomórkowe i złuszczają martwe komórki rogowe naskórka. Metoda ta pozwala na dokładne i bezbolesne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii wywołujących stany zapalne. Dodatkowo ultradźwięki poprawiają mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększają przenikanie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry. Efektem zabiegu jest głębokie oczyszczenie i regeneracja skóry, która pozostaje wygładzona, rozjaśniona, doskonale nawilżona, a naskórek zmiękczony. Kawitacja ultradźwiękowa może być stosowana samodzielnie lub jako przygotowanie cery do dalszych zabiegów, np. sonoforezy.

  Dla kogo?

  Każdy rodzaj cery wymagający oczyszczenia i odświeżenia, również wrażliwa i delikatna.

  Przeciwwskazania:

  ciąża i okres laktacji
  zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
  metalowe przedmioty w ciele (rozrusznik serca, metalowe płytki, szyny)
  stany gorączkowe
  nowotwory
  osteoporoza
  zaburzenia układu nerwowego (epilepsja)
  okres pooperacyjny

  Cena: 190- 290 PLN peeling kawitacyjny medyczny; 100 – 210 PLN peeling kawitacyjny