• pedi Man

  Ekspresowy zabieg pedicure dla Panów. W trakcie zabiegu wykonujemy kąpiel zmiękczającą, skracamy i nadajemy kształt płytce paznokcia, usuwamy skórki i opracowujemy zrogowacenia na stopach frezarką oraz pilnikami, czego efektem jest zadbany i naturalny wygląd stóp.

  Cena: 120 PLN

 • pediSPA

   

  Zadbaj o swoje stopy wraz z Instytutem Kosmetycznym Afryka Day SPA – skorzystaj z profesjonalnego zabiegu pediSPA!

  Twoje stopy wymagają dokładnego peelingu, aby pozbyć się szorstkiej skóry? Wymagają dogłębnego nawilżenia, by wyglądać jeszcze piękniej? Marzysz o relaksującym masażu stóp? To wszystko może zaoferować Ci nasz zabieg pediSPA – pedicure SPA, który doskonale łączy w sobie pielęgnację z relaksem.

  Afryka Day SPA – pedicure, podolog Łomianki – wybierz usługi najlepszej jakości w naszym Instytucie Kosmetycznym!

   

  Przebieg zabiegu pediSPA

  PediSPA to kompleksowy zabieg pielęgnujący i regenerujący stopy. Polecamy do przede wszystkim dla osób borykających się z suchą skórą stóp i pękającymi piętami. Świetnie przygotowuje stopy do lata, a także idealnie nadaje się przed ważnymi wydarzeniami, gdy liczy się nieskazitelny wygląd. Po nim Twoje stopy nie tylko będą jeszcze piękniejsze, ale również wypoczęte!

  Pedicure SPA rozpoczynamy od wykonania kąpieli zmiękczającej z użyciem specjalnych kosmetyków. Następnie przechodzimy do nadania kształtu płytce paznokcia i usunięcia skórek. Kolejny etap to usunięcie zrogowaceń na stopach – w tym celu korzystamy z frezarki i pilników. Następnym krokiem jest wykonanie peelingu stóp z delikatnym masażem i nałożenie głęboko regenerującej maski. Na koniec paznokcie malowane są lakierem w kolorze wybranym przez klienta.

  Po wykonaniu zabiegu pediSPA stopy są miękkie, odżywione i wypielęgnowane. Dzięki pomalowaniu ich lakierami prezentują się jeszcze piękniej – będą wyglądały świetnie w odkrytym obuwiu.

  Zapraszamy do naszego salonu – to tutaj czekają na Ciebie nasi najlepsi specjaliści, którzy sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.

  W przypadku problemów ze stopami, do pomocy jest gotowy jest również podolog.

   

  Cena: 190 PLN

   

  Jeżeli masz dodatkowe pytania związane z naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie z nich wyczerpująco.

   

 • Pedi Hybrid

  Pedicure hybrydowy pozwala się cieszyć trwałym kolorem na paznokciach stóp przynajmniej 2 tygodnie, dlatego jest najlepszym wyborem przed wyjazdem na urlop. W trakcie zabiegu wykonujemy pedi Basic, po czym na paznokcie nakładamy lakier hybrydowy, który rozwiązuje problemy z odpryskami, smugami i długim czasem wysychania.

  Cena: 150 PLN

 • Pedi Classy

  Najczęściej wybierany, pedicure tradycyjny – podczas zabiegu wykonujemy kąpiel zmiękczającą, skracamy i nadajemy kształt płytce paznokcia, usuwamy skórki i opracowujemy zrogowacenia na stopach frezarką oraz pilnikami. Na koniec paznokcie malowane są lakierem.

  Cena: 130 PLN