• Peeling całego ciała

  Peeling ciała polega na delikatnym, mechanicznym usunięciu obumarłych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry, aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji skóry ciała. Podstawą zabiegu jest dokładne wymasowanie ciała preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry stosujemy peelingi cukrowe, solne lub aromaterapeutyczne.

  Cena: 120 PLN

 • Czekolada z gorzką pomarańczą – otulający rytuał ujędrniająco-detoksykujący

  Rytuał ‘Czekolada z gorzką pomarańczą’ to ECO zabieg na ciało czerpiący z bogactwa dobroczynnych składników zawartych w czekoladzie i pomarańczy. Sekretem wyjątkowej skuteczności zabiegu jest odświeżająca moc świeżo wyciskanego soku z pomarańczy, który jest źródłem witamin i minerałów oraz naturalnych kwasów owocowych. Ekstrakty kakaowe stymulują mikrocyrkulację i działają drenująco, zapobiegając powstawaniu obrzęków. Łagodna formuła zawierająca wyselekcjonowane, naturalne składniki, które wspomagają procesy odnowy i ujędrniania skóry sprawia, że skóra po zabiegu jest gładka, elastyczna i nawilżona, a bariera hydrolipidowa odbudowana.Rytuał składa się z odprężającego peelingu całego ciała, odżywczej maski oraz relaksującego masażu.

  Cena: 299 PLN

 • Argan z 24K złotem – luksusowy rytuał nawilżająco-rozświetlający

  ‘Argan z 24K złotem’ to luksusowy rytuał na ciało o wyjątkowych właściwościach, który zadba o głębokie nawilżenie i ujędrnienie suchej, zmęczonej skóry oraz ukoi zmysły. Dzięki zastosowaniu różnorodnych substancji aktywnych takich jak proteiny mleka koziego, wit. E, biała glinka i masło shea działa wielokierunkowo: opóźnia proces starzenia i chroni przed szkodliwym działaniem środowiska, wygładza i uelastycznia skórę oraz odbudowuje barierę hydrolipidową skóry. Dodatek drobinek 24K złota oraz oleju arganowego, poza walorami odżywczymi, sprawia, że skóra jest rozświetlona i ma piękny zdrowy koloryt.Rytuał składa się ze złotego peelingu całego ciała, rozświetlającej maski oraz relaksującego masażu.

  Cena: 320 PLN