• Masaż twarzy

  Odprężający masaż twarzy, szyi i dekoltu, szczególnie polecany osobom żyjącym w ciągłym stresie i przemęczeniu. Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, pomaga się zrelaksować, a dzięki zastosowaniu naturalnych olejków cera po masażu jest odżywiona, nawilżona i nabiera ładnego kolorytu. Regularne masaże pomagają dłużej cieszyć się młodością skóry, która staje się jędrniejsza, gładsza i bardziej promienna, a substancje aktywne zawarte w kosmetykach używanych po zabiegu zostają szybciej wchłaniane.

  Cena: 99 – 150 PLN

 • Masaż gorącymi kamieniami

  Masaż kamieniami to idealny wybór dla osób, które szukają wyciszenia, odprężenia i pragną oderwać się od pędu dnia codziennego. Masaż wykonywany jest za pomocą gorących kamieni pochodzenia wulkanicznego i łączy w sobie metody termoterapii, masażu limfatycznego oraz klasycznego. Zaletami masażu gorącymi kamieniami jest poprawa odżywienia i dotlenienia skóry, zmniejszenie napięcia mięśniowego, pobudzenie krążenia, rozgrzanie i detoks całego organizmu. Zabieg jest szczególnie polecany osobom zestresowanym, przemęczonym o podwyższonym napięciu mięśniowym, dolegliwościach reumatycznych i stawowych.

  Cena: PLN

 • Masaż gorącą świecą

  Relaksacyjny masaż gorącą świecą to idealny zabieg kojący ciało i zmysły. Wykonywany za pomocą specjalnych świec z najwyższej klasy naturalnych olejów i wosków roślinnych, które rozgrzewamy przed masażem, abyś mogła odczuć przyjemne ciepło i działanie aromaterapeutyczne oleju już od pierwszych minut masażu. Masaż świecą przynosi ukojenie dla suchej i pozbawionej witalności skóry, pozostawia ją odżywioną i jedwabistą w dotyku oraz zapewnia głębokie odprężenie i relaks poprzez likwidację napięcia mięśniowego.

  Cena: 240 – 290 PLN

 • Masaż relaksacyjny/klasyczny

  Jest to najczęściej wybierany rodzaj masażu, pozwalający pozbyć się napięcia na całym ciele, szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania. Efektem zabiegu jest rozluźnienie mięśni, spadek napięcia oraz poprawa ukrwienia i dotlenienia skóry. Masaż jest wykonywany na naturalnych olejach.

  Cena:  110 – 230 PLN

 • Bańka chińska

  Masaż bańką chińską to rodzaj masażu próżniowego z wykorzystaniem specjalnych gumowych baniek, stosowany w celu wymodelowania sylwetki. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry. Masaż ma działanie ujędrniająco-wyszczuplające, stymuluje układ odpornościowy oraz przyspiesza procesy metaboliczne, dzięki czemu następuje szybsze usunięcie zbędnych toksyn oraz produktów przemiany materii z naszego organizmu. Niezastąpiony w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny, zabieg jest szczególnie polecany osobom z cellulitem oraz nadmierną tkanką tłuszczową.Masaż bańką chińską trwa ok. 30-50 minut, powinien być wykonywany w seriach (10-12 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu. Wybroczyny mogące pojawić się po terapii wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.

  Cena: 70 – 130 PLN